Sizin için en iyi güvenlik duvarı çözümleri

Yeni Nesil Güvenlik Duvarı

Hepsi Bir Arada Koruma

Okul Koruması

SD – WAN ve Şube

Uç Nokta Entegrasyonu

Genel Bulut

Gizli Riskleri Ortaya Çıkarın

Riskli etkinlik, şüpheli trafik ve gelişmiş tehditlere ilişkin üstün görünürlük, ağınızın kontrolünü yeniden kazanmanıza yardımcı olur.

Bilinmeyen Tehditleri Durdur

Derin öğrenme ve izinsiz giriş önleme gibi güçlü yeni nesil koruma teknolojileri kuruluşunuzu güvende tutar.

Enfekte Sistemleri İzole Edin

Otomatik tehdit yanıtı, ağınızdaki güvenliği aşılmış sistemleri anında belirler ve yalıtır ve tehditlerin yayılmasını engeller.

Bilinmeyen tehditleri durdurun.

XG Güvenlik Duvarı, fidye yazılımı, şifreleme, botlar, solucanlar, korsanlıklar, ihlaller ve APT’ler gibi en son gelişmiş tehditlere karşı en iyi korumayı sunar.

  • Güçlü Sandstorm korumalı alanı
  • Yapay zeka ile derin öğrenme
  • En iyi performans gösteren IPS
  • Gelişmiş tehdit ve botnet koruması
  • Çift AV, JavaScript öykünmesi ve SSL denetimi ile web koruması

Deep Learning tarafından desteklenmektedir

Endüstride bir ilk olan XG Güvenlik Duvarı, Deep Learning teknolojisini Sophos Sandstorm korumalı alanımıza entegre ediyor. SophosLabs’taki veri bilimcileri tarafından, imza kullanmadan endüstrinin en iyi tespit oranlarını sunmak için geliştirilmiştir. Şüpheli yüklerde hızlı ve etkili bir şekilde gizlenen daha önce görülmemiş kötü amaçlı yazılımları yakalar. XG Güvenlik Duvarı’nın bilinmeyen tehditleri parçalarında durdurmasının yollarından sadece bir tanesi.

Saldırıları Durdurun

XG Güvenlik Duvarı, kötü amaçlı yazılım açıklarını ve fidye yazılımlarını ağınıza girmeden önce tanımlamak için istismar önleme ve CryptoGuard Koruması gibi önde gelen Intercept X yeni nesil uç nokta korumamızın en iyi teknolojilerinden bazılarını entegre eder . En iyi performans gösteren Saldırı Önleme Sistemimiz (IPS) ile birlikte, bir bilgisayar korsanının bir ağ güvenlik açığından mı yoksa bir uç nokta güvenlik açığından mı yararlanmaya çalıştığı önemli değildir, XG Güvenlik Duvarı onu soğukta durduracaktır.

Ağ Sağlığını İzleme

XG Güvenlik Duvarı yalnızca ana bilgisayar ağ etkinliğini izlemekle kalmaz, aynı zamanda doğrudan son noktalarınızdan sağlık durumunu alır, böylece tüm ağınızın sağlığı hakkında sürekli görünürlük elde edersiniz.

Enfekte Sistemleri Belirleme

XG Güvenlik Duvarı, ağınızdaki güvenliği aşılmış sistemlere IP adresi, kullanıcı ve işlem de dahil olmak üzere tüm ayrıntıları anında bildirir, böylece bilgi için kazı yapmazsınız.

Enfeksiyonları İzole Edin

XG Güvenlik Duvarı yalnızca ana bilgisayar ağ etkinliğini izlemekle kalmaz, aynı zamanda doğrudan son noktalarınızdan sağlık durumunu alır, böylece tüm ağınızın sağlığı hakkında sürekli görünürlük elde edersiniz.

Enfekte Sistemleri İzole Edin

 Sophos XG Güvenlik Duvarı, ağınızdaki bir enfeksiyonun kaynağını tam olarak tanımlayabilen ve yanıt olarak diğer ağ kaynaklarına erişimi otomatik olarak sınırlayabilen tek ağ güvenlik çözümüdür. Bu, Sophos uç noktaları ile güvenlik duvarınız arasında telemetri ve sağlık durumunu paylaşan eşsiz Sophos Güvenlik Kalp Atışı ™ ile mümkün olur.

Sizin gibi düşünen bir güvenlik duvarı

Yani bir güvenlik duvarı gibi düşünmenize gerek yok.

Güvenlik duvarı kurallarının ve güvenlik politikalarının yönetilme şeklini yeniden düşündük. Sophos XG, tüm kullanıcı, uygulama ve ağ politikalarınızı güvenlik duvarı kuralı temelinde tek bir yerde görmenizi ve yönetmenizi sağlayan tamamen yeni, güçlü ve esnek birleşik güvenlik ve kontrol modeli uygular.

Çoğu güvenlik duvarı ürünü, birden çok modül veya ekran arasında güvenliği ayarlamanıza ve yönetmenize olanak tanır. Sophos değil. Güvenlik duruşunuzu tek bir yerde kolayca kurmanızı ve yönetmenizi sağlayan güçlü bir birleşik güvenlik modeli sunuyoruz.

XG Güvenlik Duvarı, endüstri lideri kimlik doğrulama seçenekleri sunar ve tehdit koruması, kum havuzu, uygulama kontrolü, trafik şekillendirme, web filtreleme politikası, IPS koruması, Güvenlik Kalp Atışı TM ve yönlendirme için kullanıcı düzeyinde uygulama yapılmasını sağlar; bunların hepsi de yönetimi daha basit ve daha kolay hale getirmek için tek bir ekranda gerçekleştirir.

XG Güvenlik Duvarı, iş uygulamaları ve sunucular için tüm web uygulaması güvenlik duvarı korumanızın yanı sıra NAT kurallarınız dahil olmak üzere ağ ve kullanıcı tabanlı güvenlik duvarı kuralları da dahil olmak üzere tüm ağ güvenliğinizi tek bir yerde yönetmenizi kolaylaştırır.

Sektörde bir ilk olan Sophos Security Heartbeat, gelişmiş tehditlerden etkilenen sistemleri hemen tanımlamak için uç noktalarınızı ve güvenlik duvarınızı birleştirerek virüslü sistemleri temizlenene kadar otomatik olarak izole eden veya sınırlandıran politikalar oluşturmanıza olanak tanır.

Çoğu ağ yöneticisi gibiyseniz, muhtemelen çok fazla güvenlik duvarı kuralınız olup olmadığını ve hangilerinin gerçekten gerekli olduğunu ve hangilerinin gerçekten kullanılmadığını merak ettiniz. Sophos XG Güvenlik Duvarı ile artık merak etmenize gerek yok.

Önceden tanımlanmış ilke şablonları, Microsoft Exchange veya Sharepoint gibi yaygın uygulamaları hızlı bir şekilde korumanızı sağlar. Bunları bir listeden seçin, bazı temel bilgileri sağlayın ve şablon gerisini halleder. Tüm gelen / giden güvenlik duvarı kurallarını ve güvenlik ayarlarını sizin için otomatik olarak ayarlar.

Yeni Nesil Korumayı Tamamlayın

Güvenli ve uyumlu kalmak için ihtiyacınız olan tüm gelişmiş ağ, koruma, kullanıcı ve uygulama denetimleri.

YÖNETİM

Güvenlik Duvarı Yönetimi

Merkezi Yönetim

Durum ve Uyarılar

Raporlama ve Kaydetme

Kullanıcı ve Uygulama

Kullanıcı Kimliği

Uygulama Kontrolü

Web Kontrolü

İçerik Kontrolü

Koruma

Güvenlik Duvarı ve IPS

Sekronize Güvenlik

Bulut Korumalı Alan

Gelişmiş Tehdit Koruması

Anti – malware

İş Uygulamaları

Web Koruma

E – Posta Veri

Yönlendirme ve Köprüleme

Verim

Bölge Segmentasyonu

VPN

Trafik Şekillendirme

RED VPN

Kablosuz Denetleyici

Şifrelenmiş Trafik

Başka sorularınız için Nasıl Satın Alınır sayfamızı ziyaret edin veya

Satış Temsilcilerimizden birini arayın.

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!