Sophos Türkiye Satış ve Destek Merkezi

Ağ güvenliği konusu son zamanlarda oldukça önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle bazı firmalar için bu konu çok olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Bu ağ güvenliği konusunda firmaların bazı konularda destek almaları gerekebilir. Bu durumlarda sophos türkiye satış ve destek merkezi devreye girmektedir.

Saphos, güvenlik duvarı ve kurumsal güvenlik adına bir çok hizmeti bir arada verebilmektedir. Bir çok internet güvenlik forum ve sayfaları da saphos’u önermektedir çünkü firmanızda sunduğunuz kablosuz ağın en iyi biçimde korunmasını ve güvenliğini sağlayan saygın firmalardan biridir. Öte yandan sadece kablosuz ağın veya internetinizin değil e-postanızın da güvenli bir hal almasını sağlamaktadır.

SAPHOSLA GELİŞMİŞ KORUMA

İnternet ve ağ güvenliği konusunda günümüzde oldukça fazla farklı firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların genel olarak yapabildikleri arasında basit ağ ve internet güvenliği bulunmaktadır ancak saphos, gelişmiş güvenlik ve ağ duvar güvenliği sayesinde günümüzde bir çok kurumsal firmanın alt yapısını oluşturmaktadır.

Enpoint modülü sayesinde ise Linux, Windows ve Unix sunucuları kontrol altına alınabilmektedir. Olağanüstü bir şekilde etkin bir rol oynayan Saphos, düşük bir bellek kullanımıda sağlayabilmektedir. Genel olarak satış ve destek merkezinden teknik sorunlar hakkında bilgi alınabilmektedir.

SAPHOS KURUMSAL GÜVENLİK

Saphos, kurumsal çalışan bir internet güvenlik sistem analiz ve sorun gidericisidir. Özellikle büyük ve kurumsal firmaların ağ güvenliğine oldukça önem verdiği günümüzde her bir firmanın bu konuda almak istediği bazı önlemler mevcuttur. Bu şirketler genel olarak basit ve kullanışsız olan antivirüsler veya yetersiz ağ güvenlik programları kullanmaktadırlar. Bu kullanılan programların yerine şuanda kullanabilecekleri daha etkin bir güvenlik programı bulunmaktadır.

Saphos tamda bu konuda devreye girmektedir. Özellikle bir çok işletim sunucusunda problemsiz çalışması tercih sebeblerinden en önemlisidir. Büyük ve orta ölçekli şirketlerin oluşan problemelerine anında çözüm bulan ve analizini yapan saphos, dosya ve veri aktarımında da önemli derecede bir güvenlik durumu sağlamaktadır. Her gün hemen hemen teknolojik ekipmanların kullanıldığı günümüzde en çok lazım olan şeyin güvenlik olduğunu düşünmek CEO ve genel müdürlerin olmazsa olmaz etkin yönetim biçimlerindendir. Bu konuda ise Saphos tam firmanıza göre bir ağ güvenlik kurumudur.

Sophos güvenlik duvarı ağınızdaki kullanıcılar için güzel bir görünürlük sağlar. Cihazın üzerinde raporlama seçenekleri mevcut olup sophos iView eklentisi bulunmaktadır. Bu eklentiler güvenlik duvarınız için raporlama seçeneği sunmaktadır.

Firmalar için en önemli konu ağ güvenliği konusudur. Bu konuda firmaların mutlaka profesyonel destek alması gerekmektedir. Sophos firewall Türkiye ile tüm ağ bağlantılarınız güvende olacaktır.

Senkronize Güvenlik

Günümüzde karmaşık yapıdaki tehditler hızlı bir şekilde büyümektedir. Point ürünleri herhangi bir saldırıya karşı bireysel unsurları durdurabilir, fakat cihazınızı karmaşık bir siber saldırıya karşı birlikte çalışamaz. Bunun dışında hızla çalışan BT elemanları da bu tehditlere karşı yeterli tepkiyi gösteremezler. Burada karşımıza senkronize güvenlik çıkar. Senkronize güvenlik saldırılara göre koordine edilmesini ve eşsiz bir koruma sağlar.

– Tehditleri daha kolay bulur.

– Soruşturmayı kolaylaştırır.

– Tehdit etkisini azaltır.

Sophos güvenlik duvarı fidye yazılımları gibi ileri düzeydeki tehditlere karşı olarak size koruma sağlamaktadır. Saldırıları hemen otomatik olarak algılar ve bu saldırıları engeller. Ayrıca sophos güvenlik duvarı hackleme ve bot net gibi saldırılara karşıda koruma sağlamaktadır. Bu sayede ileri tehdit koruması ve e-mail koruması elde etmiş olursunuz.

Neden Sophos?

1) Sizi internetteki saldırganlardan ve Networkünüzün açığını arayanlardan korur.

2) Networkler portlardan gelen paketleri tarayabilen cihazlara ihtiyaç duyarlar. Sophos programlardan gelen paketleri tarayabilmektedir.

3) Web ve mail serverlar çokça saldırıya uğramaktadır. Bu sebeple kurumlar güvenlik cihazları veya özel yazılım kullanmazlar ise serverlar sağlıklı devam edemezler.

4) Sophos sunucuları özel DMZ portlarıyla birlikte gelen saldırılara ve virüslere karşı korurlar.

5) Bu program ile bilgisayarlar yorucu anti virüs programlarından kurtulurlar.

6) Sürekli güncel bir programdır.

7) Sophos ile msn, Skype, yahoo gibi programların kullanımına izin vermeniz halinde bile bu programlardan dosya transferine engel koyabilirsiniz.

8) Kullanıcıların uygunsuz ve yasaklı sitelere girmelerini güvenlik cihazları ile kontrol eder.

9) Birden fazla internet bağlantısının yarısını bir gruba diğer yarısını başka bir gruba dağıtmak isteyenler bu program ile yapabilirler.

10) Sophos ile internet kullanımını kontrol edebilirsiniz. Sadece sizin belirlediğiniz sitelere girilmesini sağlayabilirsiniz.

11) Güvenli bir şekilde VPN bağlantısı oluşturabilirsiniz. Ofisinizin uzakta olması durumunda merkeze güvenle bağlanabilirsiniz.

 

Bilgi Almak İçin Şimdi Arayın!