Sophos Intercept X Advanced Protection (Antivirüs, Antispy, Crypto Blocker) Yazılımı

Bugünün gelişen teknolojisi ile üst seviyede yazılım ve programlar yapılmaktadır. Her türlü kötü ve zararlı yazılımlardan dolayı birçok sistem, program, özel evrak ve dosyaların üzerine çökmesi, kaybolması veya çalınması gibi sorunlar ile karşılaşılabilmektedir.

Teknoloji ürünlerin en büyük sorunlarından bir yazılım ve programlara zararlı içerikler, e-mailler, resim veya diğer uzantılar içerisinde hedeflenen sistemlere ulaşmaması adına birçok antivirüs programları geliştirilmektedir.

Teknoloji İle birlikte evraklar, yazılımları ve programları nitelikli, kaliteli ve tam korumalı antivirüs sistemleri geliştirilmiştir. Birçok sistem koruyucusu ve yazılımlar vardır. Bu alanda tam anlamıyla daha kaliteli, garantili ve uzun süreli koruma sağlayan çok az antivirüs programı vardır.

Tam Hizmet ve Koruma

Birçok antivirüs programdan farklı iç dizayn ve çalışma prensibi ile çalışmaktadır. Her türlü zararlı yazılım ve sistemleri 0 temizlemesi ile kullanıcılarına büyük özgüven ve tercih sebepleri arasında yer almasını sağlamaktadır. Bugünün alt yapı yazılım ve programları ile teknoloji üssü konumuna taşıyan sophos ıntercept x advanced protection (antivirüs 0 koruma ve temizleme sağlayan işlemcileri daha hızlı ve etkin çalışmasını sağlamaktadır.

Bu sistem sayesinde tüm alt yazılımları ve teknolojinin maruz kalabileceği en zor sorunları anlık çözüm önerileri ve yönlendirmeleri ile ortadan kaldırma özelliğine sahiptir. İşlemcileri ve depolama alanlarında ki birçok bilgi, evraklar ve özel bilgilerin korunmasında güvenlik duvarı ve tehlikeli unsuru kalıcı ve hızlı bir şekilde silme ve özel evrakları geri kazanma imkanı veren crypto blocker) yazılımı alt yapısı ile sağlamaktadır. Bu yazılım sayesinde zararlı içeriklere maruz kalan bütün evrakları geri kazanımı ve kalıcı koruma alternatifleri ile güvence altına alabilme özelliğini kullanıcılarına sunmaktadır. Her türlü şifreleme ve zararlı içerikleri ile dolu e-mailler karşı daha hızlı, pratik ve kalıcı çözümler ile koruma altına alan bir yazılım programı özelliğini antispy taşımaktadır.

Yeni nesil teknolojik ürünler arasında yer alan, üst seviye zararlı içerikleri daha hedef noktasına ulaşmadan, zararlı içeriğin bütün verilerini ve kaynağını, şifreleme mantığıyla kurulan ve her aşamasında kalıcı hasar vermemesi için her koruması ve virüsü ortadan kaldırması gibi birçok önemli adıma sahip bir antivirüs programıdır.

Geleceğin Yeni Nesil Koruması

Birçok programdan alt yapısı farklı çalışmaktadır. Antivirüs programı kendi işlevi dışında alternatif kendi yazılımlarının ve sistemleri ile birlikte tam ve kalıcı koruma sağlamaktadır. Her tarama sonucunda sistemde kalabilecek ve yeniden zarar verebilecek ufak yazılımları ve içerikleri atılsak olarak görüp, temizlemesi ve korumasını kullanıcılar için sağlamaktadır.

Kullanıcılar adına, sürekli sistemi taraması, güncellemesini, her türlü zararlı içerikler karşısında detaylı ve çözüm öneriler ile birlikte alternatif sunan ve sorunu anında ortadan kaldıran bir yapıya sahiptir.

En önemli özellikleri içerisinde;

– Her türlü zararlı içeriklerin sistemini çalışmasını engelleyemez

– Zararlı içerik ve e-maillerin kaynak ve alt yapısı kalıcı ve hızlı entegre olması

– İçeriklerin hangi kanal ve nasıl sisteme ulaştığına dair bilgilerin tespiti

– Tarama sonrasında silme işleminden kaynaklanan bütün bilgilerin geri getirme alt yapısına

– Sisteme zarar verebilecek bütün yazılım ve programları kaldırması

– Problemi ve zararlı içeriği anında çözüme kavuşturması gibi birçok özelliği içinde barındıran antivirüs programıdır.