Sophos Lisans Yenileme

Bilgisayarlar hepimizin hayatını kolaylaştıran yardımcılarımızdır. Hem kişisel kullanımlar için hem de kurumsal kullanımlar için binlerce avantaj sağlar. Bilgisayar sayesinde uzun sürede yapılacak işlemler saniyeler içerisinde halledilir. Ayrıca sağladığı oyun ve sinema dünyasıyla hepimizin eğlence durağıdır. Bilgisayarlar bu kadar kullanışlı olması sebebiyle bugün her evde en az bir tane bulunmaktadır.

İnternet bağlantısı sayesinde tüm Dünyaya açılmamızı sağlar. Dünyada olan biteni anlık olarak görmemizi ve eğlenceli vakit geçirmemizi sağlar. Fakat aynı zaman da bilgisayarlar bizim için büyük bir tehlikeye sebebiyet verebilir. Teknolojinin gelişmesiyle beraber siber suçlar ortaya çıkmıştır. Bu siber suçlular veya çeteleri, çeşitli yollarla bilgisayarlara sızıp veri çalmaktadır. Bu durumdan muzdarip olan binlerce insan var.

Sophos İle Bilgisayarını Koru

Bilgisayarların sunduğu ayrıcılılıklar pek çoktur. Fakat evimize bir yabancıyı da davet edebilir. En özel belgelerimizin veya kurumsal verilerin çalınmasına sebebiyet verebilir. Günümüzde siber suçların mağduru olan insanların sayısı sürekli artmaktadır. Bu duruma düşmemek için kesin bir yöntem bulunmaktadır.

Sophos firewall kullanan bilgisayarlar tehlikeli tuzaklardan kaçınmış olurlar. Kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınıza siz fark etmeden sızmasına mani olurlar. Sophos firewall kullanan tüm kullanıcılar internet ortamında korkusuzca gezebilirler. Eğer bilgisayarınızda Sophos güvenlik duvarı gibi kaliteli bir hizmet yoksa sıradaki mağdur siz olabilirsiniz. Sophos harici bir güvenlik duvarı seçerseniz güvende olabileceğinizin garantisi olmaz. Virüsler sahip olduğunuz güvenlik duvarlarını kolayca atlatabilir.

Sophos Firewall Hizmetleri ve Lisans Yenileme

Sophos kısa süreliğine size ücretsiz hizmet deneme imkânını sunar. Sophos web sitesi üzerinden gerekli bilgileri vererek seçtiğiniz bir hizmete ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Bu süreç içerisinde hizmetin kalitesini görebilir ve kararınızı verebilirsiniz. Ücretsiz deneme süresi sonunda hizmete sahip olmak için lisans satın almanız gerekir.

Sağladığı kaliteli hizmetlere nazaran uygun fiyatlar talep etmektedir. Belirtilen süre için ücret ödeyerek bir hizmetin lisansını alabilirsiniz. Belirtilen sürenin sonunda lisans süreniz bitmiş olacağı için hizmetiniz kesilecektir. Hizmetten faydalanmaya devam edebilmek için lisansınızı yenilemeniz gerekir. Sophos güvenlik yazılım hizmetleri sadece bireysel kullanıcı olan müşterilere özel değildir. Şirket bilgisayarları gibi kurumsal olarak entegre çalışan bilgisayarlar içinde özel hazırlanmış güvenlik hizmetleri bulunmaktadır.

Güvenlik Hizmetlerinden Faydalanmak

Sophos güvenlik hizmetleri tüm Dünyada aktif olarak kullanılmaktadır. Bireysel veya kurumsal olarak faydalanabileceğiniz. Çeşitli hizmetleri bulunmaktadır. Her hizmet kesin başarıyı garantiler. Bu hizmetlere göz atmak isterseniz Sophos web sitesine gidebilirsiniz. Arama motorlarından kolaylıkla Sophos hizmetlerini araştırabilirsiniz.

Daha önce kullanmış olan insanların fikirlerini sorabilirsiniz. Verilen hizmetlerin açıklama kısmını okuyarak bilgi edinebilirsiniz. Daha fazla sorunuz varsa Sophos müşteri destek hattıyla iletişme geçerek sorularınızı iletebilirsiniz. Müşteri İletişim size kaliteli bir hizmet sunmak için çabalayacaktır. Şikâyet ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. Bunların haricinde eğer hemen denemek isterseniz, seçeceğiniz hizmeti bir süreliğine ücretsiz kullanabilirsiniz.