Çok iyi ve gelişmiş bir veri gizliliği sağlayıcısı diyebiliriz. Ayrıca veri depolamak amacıyla da kullanılabilmektedir. Ağlarda bulunan pc’lerin ortak veri depolayıcısı ve güvenlik duvarı olarak da adlandırabileceğimiz bu ürün toplu bilgisayar sistemlerinde birçok önemli aktiviteyi aynı anda yerine getirebiliyor.

Virüs denetimi, web girişlerinin filtrelenmesi yaptığı önemli işlerden birkaçıdır. İyi bir veri depolama aygıtı görevi yaptığı gibi verilerin korunması için gereken tüm tedbirlerin alınması noktasında da önemli işlemleri otomatik olarak yerine getiren bir üründür.

Sophos Frewall’ın Özellikleri Nelerdir?

Profesyonellerin kullandığı ve bildiği özelliklerinden en çok dikkat çekeni bilgisayar networklarını dış saldırılara karşı aktif şekilde koruyabiliyor olmasıdır. Günümüz koşulları düşünüldüğünde uzmanlık seviyesinde başka sistemlere saldırı yapmak için çabalayan farklı sistem ve oluşumların olması söz konusudur.

Bu yapılarla başetmek ve bilgisayarları istenmeyen saldırılara karşı korumak için 24 saat aktif çalışacak sistemlere ihtiyaç bulunmaktadır. Yüzeysel tarayıcılara nispeten daha detaylı tarayıcı özelliği bulunan ve email gibi mesajlaşma yolları ile yapılacak saldırıları dahi tarayabilen sophos frewall cihazı, bilgisayarlarınızı ve ağdaki tüm networkunuzu tüm saldırılara karşı koruyacak kapasitededir.

Sophos Frewall isimli cihaz networklardaki ana bilgisayarın korunmasını ana ilke edinerek yazılımı oluşturulmuş bir cihazdır. Bu cihaz sayesinde hedef halinde bulunan serverler dış saldırılardan özellikle korunmaktadır.

Satış ve Kurulum Hizmetleri Nasıl Temin Edilebilir?

İnternet sitemiz ağınızdaki bütün bilgisayarları özellikle de ana serverinizi virüs tabanlı ve web kaynaklı saldırılara karşı koruyacak olan sohpos frewall isimli ürünün satışını yapan bir sitedir.

E-ticaret işletmemizden yapacağınız bir sipariş işlemi ile işletmenizdeki büyük network ağını kolaylıkla güvenlik duvarı ile çevreleyebilirsiniz. Kolay kurulum ve kolay kullanım özellikleri sayesinde ağınızdaki olumsuz durumları anında tespit edebilecek ve otomatik olarak tedbir alabileceksiniz.

Sophos firewall Ankara satış merkezi olarak verdiğimiz hizmetleri satın almak ve ürünü sipariş etmek için hemen internet sitemize giriş yaparak kredi kartı ile taksitli veya peşin alım imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Satış sonrası hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve dilerseniz satış sonrası hizmetlerimizden faydalanarak satın aldığınız bu ürünün kurulumunu firmamızdan talep edebilirsiniz.